Aparat przeciw chrapaniu Silensor SL

Leczenie chrapania za pomocą aparatu Silensor SL

silensor sl aparat na chrapanieAparat ten stanowi specjalną szynę na szczękę oraz żuchwę i może być bezbarwny bądź też w kolorze. Działa on w taki sposób, iż dwa łączniki zespalające obie szyny przytrzymują bądź przemieszczają nieco do przodu żuchwę. To wszystko powoduje, że drogi oddechowe nie zwężają się, właśnie dzięki żuchwie przesuniętej do przodu.

Odgłos chrapania, bardzo charakterystyczny i nieprzyjemny dla otoczenia, powstający poprzez wpadające w wibrację tkanki miękkie, zostaje wytłumiony poprzez obniżenie prędkości przelotu strumienia powietrza. Silensor SL jest także bardzo komfortowym urządzeniem, bowiem pozwala na swobodne poruszanie żuchwą w niemal wszystkich kierunkach, poza właśnie mimowolnym cofaniem się jej. Ponadto jest to produkt bardzo skuteczny i z pewnością zadowoli każdą osobę mającą problem z chrapaniem, jak i naturalnie również otoczenie tejże osoby.

Ponadto, opierając się na badaniach klinicznych można z całą pewnością stwierdzić, że poprzez przemieszczenie żuchwy do przodu chrapanie zostaje mocno ograniczone u ponad 80% badanych. Wskaźnik bezdechu z kolei obniża się nawet o połowę.